DENS SANUS OLOMUCENSIS
DENS SANUS OLOMUCENSIS

Vážené kolegyně, vážení kolegové, milí přátelé,


dovolujeme si Vás pozvat na společenský večer konaný v rámci 1. ročníku mezinárodní konference zubních lékařů, studentů zubního lékařství, dentálních hygienistek, sester a zubních techniků

„Dens Sanus Olomucensis 2020“.


Večerem vás bude provázet DJ Dentist, který se postará o skvělý hudební doprovod. Vy budete mít možnost oddechnout si od každodenních starostí, zatančit si na „parketě“, nebo se můžete po pracovním týdnu zastavit u skleničky, dát si něco dobrého na zub a pobavit se s kolegy a přáteli.
Můžete se těšit na vystoupení tanečnic ze skupiny „Orientální tance Olomouc“, které Vás zavedou nejen do pohádkové říše Tisíc a jedné noci, ale také na sluneční pláže Havajských ostrovů.
V průběhu večera se mimo jiné budete mít možnost seznámit s historií a mnohými akcemi realizovanými Klinikou zubního lékařství LF UP a FNOL.

Těšíme se na Vás

18.9.2020 od 19.00 hodin v prostorách hotelu Flora v Olomouci


Věříme, že si užijete přátelské atmosféry společenského večera, který se pro Vás stane skvělým zakončením pracovního týdne a příjemným doplněním konference.

Společenský večer je součástí registrace lékařů v rámci dvoudenního odborného programu, účastníci z řad zubních techniků, dentálních hygienistek, sester a studentů zubního lékařství si mohou vstupenku zakoupit při registraci.Generální partner:

Partneři:

Vystavovatelé:

Doplňkové partnerské pozice:

Záštita:

Organizátor: